Best Dog Club Köpek Eğitimi
Best Dog Club

Köpek eğitimi ile köpek pansiyonu-oteli hizmetinin, daha kaliteli ve nitelikli şekilde yapılabilmesi amacıyla butik bir işletme olarak kurulmuştur.

Rezervasyon ile sadece 15 köpek alınabilmektedir. Her köpek adı ve özellikleri ile tanınarak evimiz olan klübümüzde ağırlanır.

Merkezimizde hedeflenen asıl görev, köpek sahiplerinin köpeklerini daha sağlıklı ve mutlu yetiştirebilmeleridir. Köpek eğitimi, hiçbir zaman tek başına yeterli değildir. Köpeğin insan ile olan birlikteliğinde eğitim ve yetiştirmenin ana kuralları da bilinmeli ve uygulanmalıdır. Ayrıca köpeklerin kendi aralarındaki iletişim ve sosyalizasyonu desteklenmelidir. Eğitimini tamamlayan köpekle kurulan iletişim kadar,köpek sahibininde eğitim sürecine katılması ve bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Butik olarak tasarlanan ve hizmet veren eğitim merkezimizde, uluslararası eğitim method ve teorileri pozitif şekilde uygulanmaktadır.  Merkezimizde eğitimini tamamlayan köpekler ve sahipleri, zaman zaman bizlerle bir araya gelerek, eğitimlerini tekrarlamaktadırlar.

Bizlerle eğitimini alan her köpek BEST DOG CLUB üyesidir, verdiğimiz hizmetlerden özel indirimli olarak faydalanmaktadırlar. Düzenlediğimiz aktivite ve etkinliklerde köpeklerimiz ve dostlarımızla yeniden biraraya gelmek, gelişiminde ve yetiştirilmesinde emeğimiz olan köpeklerimizi yeniden aramızda görmek, bizi her zaman onurlandırır ve mutlu eder.

Biz aile olmanın ve ortak duyguları paylaşmanın mutluluğu içindeyiz. Çünkü sevmekle başlar herşey...
Köpek dostlarının buluşma noktası olmanın sevinciyle...

 

Cosmopolitan Dergisi | Best Dog Club
Sabah Gazetesi | Köpek Oteli
Ataşehir | Dostlarınızla Nasıl Anlaşırsınız?
   
Sayfa 1  -  2
     
Posta Gazetesi | Konsere Bomba İhbarı
Audi Magazin | Köpek Oteli
Gamze ve Recep
Sayfa 1  -  2  -  3  -  4  -  5

Best Dog Club'da Eğitim Ve Pansiyon Hizmeti Verdiğimiz Köpeklerimizin Haberleri Ve Fotografları İçin

http://Kopekegitimibakimi.Blogspot.Com/

Adresini Ziyaret Ediniz